HÁZSZENTELÉS –SFINŢIREA CASELOR- HAUSWEIHE

 

 

JOI

CSÜTÖRTÖK DONNERSTAG

02

Ian

Bălcescu(blocuri),Ştrandului, Plopilor, Memorandului, Rebreanu, T.Brediceanu, Pandurilor, Sporturilor, Campionilor
VINERI

PÉNTEK

FREITAG

03

Ian

Timişorii, Crişan, Blocuri Armată, Spinanţei, Hezerişului, Astălaş

Mocioni, T.Grozăvescu, A.Odeanu, Comuna din Paris, M.Viteazu, Banatului, Bucegi,

SÂMBĂTĂ

SZOMBAT

SAMSTAG

04

Ian

13 Decembrie, Cloşca, Privighetorilor, V.Alecsandri, Bistrei,  Dunării,

Micro I.(Castanilor),Aleea Agriculturi,Fdt.Cloşca

Micro II.

MARŢI

KEDD DIENSTAG

07

Ian

Spl.1 Dec.1918, Micro V(blocuri) Cornet,bloc turn OMV

Margaretelor, Mureşului, Vlahuţă partea I-a, Teiului, Vladimirescu

MIERCURI

SZERDA

MITTWOCH

08

Ian

Republicii, A.Iancu,  Corneliu Coposu, Cetatea Veche,

20 Decembrie 1989, Ion Vidu, Ştefan cel Mare, Timotei Popovici, 

Ion Popovici ,Bănăţeanu,  A.C.Popovici, Someşului,Gh.Franţescu,

Împăratul Traian

Grigorescu, Lalelelor, Rodnei, Bariţiu, Bocşei(partea stângă), Oituz Rozelor

JOI

CSÜTÖRTÖK DONNERSTAG

09

Ian

Bocşei(p.dreaptă), 1 Mai, Cernabora, Nuferilor, Crinului

Neumann telep, Garoafelor, Trandafirilor, Ardealului, Decebal, Neculuţă, Jabărului, Gh.Doja

VINERI

PÉNTEK

FREITAG

10

Ian

Micro III – prima parte

Micro III – partea a II-a

SÂMBĂTĂ

SZOMBAT

SAMSTAG

11

Ian

Colonia Mondial

Libertăţii, Şirul Izlazului, Balta Lată, Tapiei,  Casian Munteanu, Caraiman, Insulei, Timişului, Micşunelelor,V.Goldiş

LUNI

HÉTFŐ

MONTAG

13

Ian

Cotu Mic -Blocuri

V.V.Delamarina, Făgetului, A.Vlaicu, Tirol, PoaleleViilor, Strugurilor,

 Traian Vuia

MARŢI

KEDD DIENSTAG

14

Ian

Stadion I, Ţesătorilor blocuri, Ţesătorilor case, V.Babeş, Brâncoveanu, Honoriciului

Mărăşti, Mărăşeşti, Plevnei, Rarău, Ghiocelului, Dorobanţilor, Rahovei,Şincai, Cuza Vodă, Ep.Dr.Ioan Bălan, Oltului, Griviţei, Smârdan

MIERCURI

SZERDA

MITTWOCH

15

Ian

Micro I, Pinilor, Olari, Brazilor

P.Chinezu, T.Cipariu, Gh.Lazăr, Caransebeşului, Zona Stadion III

JOI

CSÜTÖRTÖK DONNERSTAG

16

Ian

Titulescu, Bega, Bojinca, Caragiale, Ceferiştilor,N.Iorga, A.Ipătescu,Bobâlnei

Buziaşului, C.Porumbescu, V.Ţepeş, Vlahuţă II, Barnuţiu II, Zorilor

Colonia ITL

VINERI

PÉNTEK

FREITAG

17

Ian

M.Eminescu,Magnoliei,Spl.Brediceanu,ColomanWalisch,Jiului,Loga, A.Mureşan
Cernei,Şt.O.Iosif, D.Gherea, Xenopol
SÂMBĂTĂ

SZOMBAT

SAMSTAG

18

Ian

Romanilor, Haşdeu, Pongracz, M.Costin, I.Neculce, Gr.Ureche, Viorelelor, Dacilor, Cotu Mic case.
MICRO IV

 

20 + C. M. B. + 20